На дороги Івано-Франківщини мобілізували всі технічні і матеріальні ресурси, щоб протидіяти стихії

Начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак повідомив, що на Прикарпатті до роботи залучені всі технічні і матеріальні ресурси, аби протидіяти стихії.

Про це голова автодору написав у Фейсбук. Каже, що найважчі ділянки дороги посипаються піском. Все ж, працівники Служби доріг залишаються на поготові.

“Погода для доріг – гірше не придумаєш. Повідомлення про сильні снігопади. Філії облавтодору спільно з працівниками відділу ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг, з організації безпеки дорожнього руху Служби доріг мобілізували всі технічні і матеріальні ресурси протидіяти стихії. Підвечір пішов сніг, який посилювався в Рогатинському районі. Місцями появилась ожеледь. Виїхали перші піскорозкидачі з піщано-соляної суміші. Для упередження ймовірної ожеледиці все-таки посипаємо найважчі ділянки доріг. Очікуємо погіршення погодних умов. Залишаємося напоготові, хоч і з старенькою, але якою є, технікою. А головне з людьми, які і в сніг, і в дощ, і в день, і в ночі намагаються забезпечити проїзд дорогами Прикарпаття”, – написав Василь Буджак.

Читайте також: Голова автодору Прикарпаття показав, як ремонтують дорогу Н-10 “Стрий-Мамалига”. ФОТО

Загрузка...

Comments are closed.