Франківці звертаються до комунальників, аби вони позакривали люки на вулицях міста

Франківці обурено звертаються до комунальників, аби ті закрили і відремонтували люки на вулицях міста. Кажуть, що зверталися в Службу оперативного реагування МВК, але нічого не змінилось.

Крім того, мешканці переконані, що через сильний сніг, який очікується, можуть трапитися неприємні випадки. Також турбуються про дітей.

Про це у Фейсбук написала франківчанка Ludmila Farley. А пост Людмили у спільноті “Комуналка ІФ” коментують мешканці міста, вказуючи на таку саму проблему на інших вулицях.

“Вул. Української дивiзiї. Комунальники, чия це вiдповiдальнiсть? Вже другий тиждень на дорозi вiдкритий люк. Випаде снiг, буде бiда”, – написала Ludmila Farley.

15288604_745670382247444_8831983895596110620_o

“Люк по вул. Федьковича, 70( біля старої церкви).Телефоную від вересня. Прислали з водоканалу, виявилось, що люк Укртелекому…. І на цьому все закінчилось. Більше ніхто не реагує ні Укртелеком, ні 15-80 (ред. – Служба оперативного реагування МВК). А біля люку дітки роблять гірку- каток, та і просто люди в темноті йдуть на АС- 2 або повертаються з церкви”, – Nataliy Tkacheshak.

“В нас на Тролейбусній, 3 такий один падала дитина, а  мені сказали по телефону ( 100 раз дзвонила), що в них галочка, що там закрито і майже послали мене, а кого там посилати – я вже й не знаю”, – Ulyana Michuta

Читайте також: Комунальники не можуть йти влітку у відпутки, – Марцінків

 

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.