“Міс Україна 2013” з Івано-Франківська підкорила Вашингтон українською вишиванкою

На днях у Вашингтоні (Америка) відбувся показ сучасних українських вишиванок, який організатори назвали “Культурна дипломатія”.

Участь у показі взяли відомі вітчизняні дизайнери – Олена Даць, Оксана Полонець та Роксолана Богуцька.

Серед моделей, які представляли українське вбрання – “Міс Україна 2013” Анна Заячківська, котра переїхала і постійно тепер працює в Нью-Йорку.

“Я пишаюся тим, що можу бути інструментом популяризації України у світі. Звісно, що це не останній мій захід”, – прокомментувала tochka.net свою участь у показі Анна.

4ba_prjezjentacija_microsoft_powerpoint 106_safe_image

Співорганізатор заходу Ірина Мазур зазначає, що в українських дизайнерів є великі шанси вийти на світовий рівень. Адже попит на речі від них за останні роки відчутно зріс завдяки крою тканин та поєднанню стилів.

Українська вишиванка, перш за все, сама по собі є дуже яскравою. Людина, котра жодного відношення до української культури не має і вперше в житті побачить вишиванку, візуально запам’ятає її надовго“, – зазначає Ірина Мазур у коментарі Голосу Америки.

Читайте також: З музикою та супроводом. З’явилося відео, як головна ялинка країни з Прикарпаття приїхала у Київ

Однак вийти на амерканський ринок, за словами дизайнера Людмили Рябій, котра привезла до американської столиці бренд “Орнамент”, буде не просто через необхідність високого фінансування.

Коментарі:

Comments are closed.