В Івано-Франківську створять сайт про місцевих депутатів

В Івано-Франківську створять спеціальний сайт “Депутати для громади”, в якому буде розміщена детальна інформація про депутатів міської ради та канали комунікації з ними.

Цей проект є спільною розробкою Громадського центру «Еталон» та ГО «ІваноФранківський ІТ-кластер» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США. Його планують реалізувати до квітня 2017 року, передає WestNews.

Передбачається, що цей сайт буде доступним на будь-якій платформі – комп’ютер, мобільний, Smart TV.

img_0144

На ресурсі буде міститися інформація на кожного із депутатів Івано-Франківської міської ради. Зокрема, це біографічна довідка, сфера діяльності депутата, відвідування сесійних засідань, звіт про витрати коштів з депутатського фонду, час та місце депутатських прийомів. Окрім цього, там буде контактна інформація для зв’язку із депутатом та його помічниками.

“За допомогою цього сайту будь-яка людина, яка знає певну адресу, але не знає хто там депутат, зможе отримати інформацію про нього лише поставивши точку на карті”, – каже технічний консультант проекту Андрій Озорович.

Андрій Озорович

Андрій Озорович

“Зараз ми починаємо з міської ради. Але особливістю цього сайту є те, що це, насамперед, набір даних. Там є спеціалізований програмний інтерфейс, який дасть змогу в майбутньому і горизонтального і вертикально його розширити. Тобто, зараз є міська рада, а згодом можна буде додати обласну“, – додав він.

Більшість інформації про депутатів розробники сайту планують отримати за рахунок запитів до міської ради.

На реалізацію проекту активісти отримали 19,500 доларів від американського посольства. Проте, це склало лише 80% його вартості. Решту профінансував громадський центр “Еталон”.

До слова, аналогів такого сайту в Україні на даний момент немає.

Загрузка...

Comments are closed.