4 мільйони буде витрачено на відзначення на Прикарпатті 100-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки

14.09.2018, 12:31  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У п’ятницю, 14 вересня, відбулося засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, повідомляє WestNews.

Зокрема, під час засідання розглянули питання про внесення змін до обласної комплексної програми “Відзначення в області 100-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки і 100-річчя Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки” на 2018-2019 роки.

«Звертаю увагу на пропозиції. Мова йде про увічнення пам’яті про звитяги українських військових часів ЗУНР. Є сім об’єктів. В нас буде спів фінансування: 70 відсотків – з обласного бюджету, 30 – з міський бюджетів. Мова йде про суму 1 мільйонів гривень», – наголосив Василь Гладій.

Члени комісії одноголосно підтримали дане рішення. Із програмою та обсягом фінансування можна ознайомитися за наступним посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Долинщині 100-річчю ЗУНР присвятили мистецько-патріотичну акцію

 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X