Івано-Франківський готель “Надія” визнали найкращим бізнес-готелем Східної Європи

5 грудня у Києві відбулася міжнародна Гала-церемонія премії International Hospitality Awards, яка визначила найкращі готелі Східної Європи. Участь у конкурсі брали готелі 8 країн – України, Угорщини, Румунії, Польщі, Болгарії, Словаччини, Грузії і Молдови.

Серед великої конкуренції, найкращим бізнес-готелем *** визнано готель ”Надія” (Івано-Франківськ). Оцінка готелів складалася з рейтингу на найбільших світових сайтах для подорожуючих – Booking.com і Trustyou.com (останній збирає відгуки з більш як 300 сайтів), а також оцінювання незалежного журі, до якого увійшли 20 фахівців готельної справи з 10 країн світу.

”Нагорода International Hospitality Awards – це результат багаторічної праці нашої команди, сервісу найвищого рівня та любові до кожного гостя готелю ”Надія”. Нам надзвичайно приємно, що серед багатьох готелів з усієї Східної Європи, саме Івано-Франківський готель отримав цю надзвичайно престижну нагороду!” – генеральний директор готелю ”Надія” Маргарита Бойко.

“Усі оцінки членів журі та відгуки на сайтах Booking.com і Trustyou.com перевіряла швейцарська аудиторська компанія Deloitte, тому не має жодних причин сумніватися у прозорості та чесності оцінювання готелів. Сьогодні ми радіємо престижній нагороді та в, той же час, прагнемо надалі вдосконалюватися і радувати наших гостей найвищим рівнем сервісу та обслуговування!” – директор з маркетингу готелю ”Надія” Роман Король.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.