WestNews.com.ua

42 роки без капремонту: мешканці Прикарпаття обурені станом мосту на дорозі держзначення. ФОТО

29.09.2018, 17:45  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Прикарпатці скаржаться на стан мосту на дорозі державного значення Верховина – Івано-Франківськ у селі Стаїще.

На своїй сторінці в соцмережі мешканець Верховини Oleg Gapchuk двиклав світлини мосту, аби привернути увагу влади, інформує WestNews.

“Цей міст не бачив капітального ремонту з 1976 року. Зараз він знаходиться в наджахливому стані і напевно чекає на свою особисту трагедію. Тому поки не сталося чогось жахливого, будьте добрі, ну хоча б перед виборами, зверніть на нього увагу!”,- пише мешканець.

“У нас скільки заправок,що від літра пального, за невеликий час дорожні умови мали би бути кращі. Тепер ліси таж сама казка і ще багато різного.Так,нас об’єдує мова,культура,але яке може об’єднання без найпростішого: дороги, моста, добробуту, здоров’я? Мені здається, що ми це все втрачаємо, а далі ми будемо дійсно жебраками,слугами на своїй рідній землі”, – пише у коментарях Марія Гапчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Один із найбільш відповідальних етапів: стало відомо, який стан будівництва мосту на Пасічну в Івано-Франківську

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X