Україна єдина: на Івано-Франківщині відбудеться новорічно-різдвяна акція

Сьогодні, 8 грудня, в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області  відбулася прес-конференція за участі радника Міністра внутрішніх справ України Івана Стойка, передає WestNews.

Темою зустрічі стала підготовка та організація проведення на Прикарпатті Всеукраїнської акції: “Боже, нам єдність та щедрість даруй”. Дана акція приурочена новорічно-різдвяним святам.

“Я радий бути на Івано-Франківщині. Міністерство внутрішніх справ не могло обійти стороною галицьку землю”, – наголосив Іван Стойко.

15403004_1829251783979872_1865060569_n

“Акція буде організована для всіх, але найбільше для наших бійців. Ми хочемо, щоб залучилось якнайбільше людей. Ми були на сході і хочемо помогти бійцям та людям, які потребують допомоги. Хочемо показати, що Україна єдина”, – зауважив Іван Стойко.

Керівник ГУ НП в області Віктор Шкутов закликав долучитися до акції усіх підприємців, громадських активістів та небайдужих.

У акції виступатимуть як артисти із столиці, так і з Луганщини. Акція розпочинається 8 грудня і завершиться 19 грудня у День Св. Миколая. Пройде у 3 областях: Івано-Франківській, Тернопільській та Львівській. Організатори хочуть показати, таким чином, що Україна не різна, а єдина. На Прикарпатті окрім Івано-Франківська, акція пройде у Коломиї та Калуші.

Свято відбудеться 14 грудня в Івано-Франківську, 15 грудня в Калуші, а 16 – у Коломиї. На святі будуть представлені роботи прикарпатських дітей, а кошти відправлять бійцям у зону АТО, або ж діткам в сиротинці.

До слова, можна буде приносити теплі речі, продукти. Їх відправлять на передову бійцям або в інтернати на сході України.

Коментарі:

Comments are closed.