Патрульні заперечили звинувачення у перешкоджанні розповсюдження газети, матеріали якої ображали мера Івано-Франківська

Інформація, що з’явилася 8 грудня у ЗМІ, де начебто франківські патрульні перешкоджали розповсюдженню газети “Сурма”, не відповідає дійсності. Про це розповіли у патрульній поліції Івано-Франківська.

Так, 8 грудня на лінію “102” надійшов виклик про те, що на Вічевому майдані розповсюджують провокаційні матеріали. Про це заявив чоловік, який стояв у партійному наметі “Свободи”. Він вказав, що невідома жінка роздає газети, які, на його думку, ображають міського голову Руслана Марцінківа.

Патрульні підійшли до літньої жінки з газетами “Сурма” і попросили один екземпляр. Заявник написав відповідну заяву, виклавши там свою позицію. Тим часом до парульних підійшов представник редакції “Сурми” і розповів, що їхня газета рейтингова, надавши письмові пояснення.

“Взявши два пояснення та один екземпляр газети “Сурма”, патрульні поїхали у міський відділ поліції і зареєстрували там звернення. На цьому ситуація вичерпалась, конфлітку не було. Тим більше, погроз.

Хочу зазначити, що одним із обов’язків патрульної поліції є забезпечення публічної безпеки. Ми зобов’язані реагувати на всі виклики, і робимо це. Патрульна поліція ніколи не захищала і не буде захищати чиїсь приватні інтереси.

Кожен патрульний дав присягу служити Українському народові та сумлінно її виконує, отримуючи за це заробітню плату з державного бюджету.

Наголошую, що патрульна поліція є аполітичною, ми не підтримуємо жодну політичну силу та просимо не використовувати правоохоронні органи з корисливою метою”, – наголосив речник Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську Микола Гурак.

Читайте також: Чудотворне “зцілення”: франківські патрульні викрили псевдо-інваліда. ВІДЕО

Загрузка...

Comments are closed.