WestNews.com.ua

5 західних областей не готові до другого етапу зняття карантинних обмежень, – МОЗ

23.05.2020, 20:05  |  Автор:   Порепа Петро

Станом на 23 травня до другого етапу зняття карантинних обмежень, введених у зв’язку з коронавірусом, не готові перейти 9 областей.

Про це свідчать дані МОЗ, інформує Укрінформ.

Так, згідно з даними МОЗ, знімати обмеження не готові 5 західноукраїнських областіей: Волинська, Закарпатська, Львівська, Рівненська та Чернівецька область.

Також у цьому ж списку Київська, Луганська, Дніпропетровська та Донецька області.

Івано-Франківська область має підстави перейти до наступного етапу зняття карантинних обмежень, відповідно до даних Міністерства.

Неможливість переходити на наступний етап зняття карантинних обмежень пояснюється високою інцидентністю (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення), великою завантаженістю ліжкових місць у медзакладах та низьким охопленням населення тестуванням на коронавірус.

Водночас, крім Івано-Франківської області, переходити на наступний етап зняття карантинних обмежень можуть місто Київ, Вінницька, Житомирська, Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У 12 співробітників та підопічних Здолбунівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів зафіксовано COVID-19

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X