ТрансФОРМАція: 120 днів до форми | Випуск 1

Команда WestNews представляє перший випуск проекту “ТраснФОРМАція” 120 днів до форми! У цій програмі ви побачите як починався проект, як проходила співбесіда, медогляд 30-ки, і зрештою, відбір 10 найкращих, яким дали шанс змінити себе та своє життя!

А вже у другому випуску ви дізнаєтеся більше про наших учасників, хто вони, чим займаються і що для них проект “ТрансФОРМАція”Проект «Трансформація» створений з метою допомогти людям, які прагнуть вести здоровий спосіб життя, бути активними і займатися спортом. Ми пропонуємо тобі стати учасником нашого проекту та змінити своє тіло за 120 днів Тому ми шукаємо тих, хто не може змусити себе зайнятись собою, піднятись з дивана та піти в спортзал. Якщо ти відчуваєш, що потрібно змінюватись, але боїшся і взагалі не знаєш з чого почати, тоді тобі до нас! Команда професійних тренерів, дієтологів та медиків допоможе змінити твоє життя на краще!

Довідка WestNews

Вперше в Івано-Франківську створений проект для людей, які прагнуть змін. Проект «Трансформація» створений з метою допомогти людям, які прагнуть вести здоровий спосіб життя, бути активними і займатися спортом. Проект розрахований на 120 днів і за цей період команда кваліфікованих спеціалістів допоможе учасникам змінити своє тіло.

Останні відео

126 queries in 7,829 seconds.