В Івано-Франківську врочисто відкрили сквер “Княгинин” на вулиці Галицькій. ФОТО

11 грудня в Івано-Франківську на вулиці Галицькій відкрили новий сквер.

Відтак, у місті урочисто відкрили один з найбільш очікуваних скверів міста, який носить символічну назву “Княгинин”. Раніше, 22 травня, мешканцям презентували “першу чергу” відпочинкової зони та головну її окрасу – Лемківську церкву. Тоді частина робіт залишалася незавершеною.

За цей час повністю забрукували мережу алей у сквері, змонтували сучасне зовнішнє освітлення, також і доріжок, встановили вуличні меблі. На часі – забезпечити відеонагляд за відпочинкової зоною, адже, як запевняють мешканці, тут вже спостерігали порушення громадського спокою.

На відкриття скверу завітав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Він розповів про роботи з благоустрою, які тривають у місті та зокрема у цьому мікрорайоні. Згадав і про плани на майбутнє, але детальніше зупинився саме на облаштування відпочинкових зон в Івано-Франківську.

“Ми цьогоріч дуже плідно попрацювали у напрямі облаштування скверів та парків міста. Такі роботи велись в абсолютно всіх мікрорайонах. Також чималу увагу приділили і головному парку міста – ім. Тараса Шевченка. Там ми повністю відновили мережу алей, працюємо над очищенням каскаду озер, встановили точки доступу до мережі Інтернет. Загалом “Княгинин”, це вже 11-а відпочинкова зона, яку ми відкрили в Івано-Франківську. Це і справді один з найбільш затишних скверів, адже знаходиться в історичній частині. Поряд ми взялись реконструювати народний дім, але головна окраса території – колоритний храм”, – зазначив Руслан Марцінків.

Читайте також: ТОП-10 подій тижня: Пікардійська терція, неокласика і “новорічна казка”

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.