На Прикарпатті борг на заробітну плату працівникам охорони здоров’я складає 35 млн грн

Сьогодні, 12 грудня, розпочались громадські обговорення основних показників проекту обласного бюджету на 2017 рік. Насамперед, мова йшла про заборгованість по виплаті зарплат працівникам державних установ.

Відтак, в залі засідань присутні очільники департаментів та управлінь. Директор департаменту фінансів Івано-Франківської ОДА Ірина Мацькевич розповіла про структуру бюджету на 2017 рік, передає WestNews.

Щодо медичної галузі, то директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Мирон Матейко каже, що в кінці 2016 року є заборгованість на заробітню плату працівникам. Наразі борг складає 35 млн грн. Матейко переконаний, що у 2017 році треба зробити все необхідне, аби ситуація не повторилася.

Бюджет у 2017 році на 151 млн грн більший.

“Ми повинні збалансували той бюджет, що є. Робити все відповідно до законопроекту 1024. Треба балансувати як загальні, так і спеціальні фонди, аби виплатити зарплату до кінця року без заборгованості”, – пояснив Мирон Матейко.

Як повідомляв WestNews, на зарплати прикарпатським бюджетникам до кінця року бракує понад 100 мільйонів гривень. Найбільш проблемна ситуація із зарплатами медиків. Зокрема, у Богородчанському, Верховинському, Галицькому, Калуському, Косівському, Рожнятівському та Тлумацькому районах, де досі повністю не виплатити зарплату за листопад. Окрім того, бракує коштів для виплати зарплатні за грудень.

Нагадаємо, депутати облради проголосували за внесення деяких змін до обласного кошторису на цей рік. У проекті рішення йдеться про те, щоб врахувати в доходах обласного бюджету  з загального та спеціальних  фондів субвенції. Також відбудеться перерозподіл обсягу субвенцій з державного та обласного бюджету місцевим бюджетам.

 

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.