На Прикарпатті завершився вишкіл-тренінг для осіб, які працюватимуть з дітьми-сиротами. ФОТО

Минулих вихідних на Івано-Франківщині завершився черговий вишкіл-треніг наставників у проекті «Наставництво» Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.

16 осіб, які пройшли тренінг, отримали сертифікати про проходження навчання і готові приступати до благородної і потрібної праці з дітьми-сиротами, передає WestNews.

20161210_170829-1-1

Читайте також: На Прикарпатті 9-річного хлопчика знайдено. Розшук припинено. ФОТО

Нагадаємо, що згідно статистики, в Україні живуть сотні тисяч дітей-сиріт, дітей з групи ризику та позбавлених батьківського піклування, які в більшості, виховуються у спеціалізованих закладах. Після виходу з нього, кожна друга дитина здійснює злочин, кожна п’ята стає безхатченком, кожна сьома здійснює спробу самогубства. І лише 1% дітей-сиріт отримує вищу освіту. Причиною цьому є те, що діти-сироти не готові до реального життя за стінами інтернату. Їм не знайомі, здавалось би, елементарні речі, і, ці діти залишаються надзвичайно самотніми. Поряд з ними немає людини, до якої вони могли б звернутися за допомогою. Найкращим кроком у таких випадках є особисте наставництво для дитини-сироти.

Будучи наставником, дорослий може допомогти дитині розвинути свій потенціал та визначити власні життєві цілі, стати дитині вірним товаришем та підтримати у будь-яких ситуаціях.

Майбутніх наставників навчали тренери зі Львова.

За додатковою інформацією можна звертатись:

066 419 31 39, 067 344 35 23 – о. Юрій Прилепський

097 711 78 05 – о. Ярослав Ілюк

Коментарі:

Comments are closed.