Активісти Руху “Під контролем” оприлюднять факти порушення закону депутатами і чиновниками Івано-Франківщини

В Івано-Франківську відбудеться прес-конференція Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем».

Завтра, 14 грудня, громадські активісти Руху оприлюднять факти порушення закону з боку депутатів та чиновників Івано-Франківщини, передає  WestNews.

Будуть названі конкретні прізвища. Також оприлюднені відкриті за фактами порушень кримінальні провадження та поточні результати розгляду справ. Експерти розкажуть про найгучніші справи та дадуть відповіді на питання:

Які Закони України порушуються представниками місцевої влади найчастіше? (Зловживання владою, порушення в сфері державних закупівель, конфлікт інтересів, неповні дані в декларації тощо).
Які регіони України вирвались уперед за корупційними справами?
Які справи розслідують активісти у Івано-Франківській області?
Яке партійне забарвлення мають регіональні корупціонери?
Як реагують органи місцевої та центральної влади на звернення громадських активістів щодо виявлених фактів порушення законів місцевими можновладцями?

Читайте і дивіться також: Проект “Приймальня депутата”: як працюють народні обранці Івано-Франківська. ВІДЕО

Час і місце:

14 грудня о 13:00 год. в конференц-залі готелю “Станіславів” (м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 7, 4 поверх).

Спікери:

Мирослав Сімка – координатор Всеукраїнського руху проти політичної корупції “Під контролем” у Західному регіоні, експерт з державних закупівель

Христина Зелінська – координатор руху “Під контролем” в Івано-Франківській області, агент ProZorro.
Довідка:

Нагадаємо, всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем» стартував 12 травня 2016 року як об’єднання регіональних громадських організацій, які послідовно протягом останніх років боряться із корупцією у своїх регіонах. Наразі у коаліцію входять близько 70 громадських організацій з усіх регіонів України. Головне завдання Всеукраїнського руху «Під контролем» – систематизація та виявлення ознак корупції в діяльності місцевих депутатів, мерів міст та посадових осіб державних органів влади.

Коментарі:

Comments are closed.