WestNews.com.ua

58 % прикарпатців задоволені роботою поліції Івано-Франківської області. ІНФОГРАФІКА

10.12.2019, 17:51  |  Автор:   Менів Андрій

У понеділок, 9 листопада, соціологічна група «Рейтинг» оприлюднила підсумки п’ятого Всеукраїнського муніципального опитування на замовлення Міжнародного республіканського інституту International Republican Institute (IRI).

Респонденти дали відповідь на питання, які стосувалися якості життя в містах, серед яких були питання якості роботи поліції та безпеки. 58 % опитаних прикарпатців задоволені роботою місцевої поліції.

Під час опитування на «відмінно» оцінили якість надання поліцейських послуг 4% прикарпатця, 25% дали оцінку «добре», 29% – «середньо», 15% – «погано», 9% – жахливо і 19 % опитуваних було важко відповісти. Серед питань було і те, чи почуваються прикарпатці в безпеці з настанням темряви. 35% оптуваних почуваються цілком безпечно, ще 26% відповіли, що почуваються швидше безпечно.

Поліцейські Івано-Франківшини запевняють – основним завданням для них є і залишатиметься безпека мешканців. Вони докладають максимум зусиль, щоб мешканці та гості міста відчували себе у безпеці.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X