На Івано-Франківщині завершились благодійні заходи під патронатом МВС. ФОТО

Ініціатор заходу – Міністерство внутрішніх справ України. Культурно-мистецьку благочинну акцію організатори приурочили новорічно-різдвяним святам, а зібрані кошти будуть передані потребуючим на Схід.

Перед концертом, який відбувся у Коломийському палаці культури «Народний дім», уже традиційно пройшла виставка творчих робіт учнів місцевих шкіл. Про це WestNews повідомили у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Виступ-програму розпочали народний аматорський ансамбль танцю «Сварга» та ансамбль народного танцю «Дивограй». Далі програму виступів представили артисти Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України, ансамблю пісні і танцю «Патруль» ГУНП в Луганській області.

За сприяння в організації проведення заходу керівників творчих колективів нагородили подякою від Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, яку вручив заступник начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області – Василь Кіцелюк.

За підтримку в організації та сприянні у проведенні благодійного заходу він також вручив подяку начальникові відділу культури Коломийської міської ради Уляні Мандрусяк.

Радник Міністра внутрішніх справ Іван Стойко підсумував належно проведену благочинну акцію на Прикарпатті і сказав:

«Мета у нас одна, – це допомога бійцям, допомога переселенцям, допомога дітям, котрі її потребують, – це сироти, які проживають у дитячих будинках, притулках на Донбасі. І ми нині вдячні за допомогу, яка нас об’єднує і все, чим посприяли прикарпатці і коштами, і продукцією ми передамо потребуючим на Схід. Упевнений, що український народ вистоїть, разом ми сильні і непереборні, бо уміємо співпереживати, вірити і любити свою Україну».

Представники Коломийської державної адміністрації та районної ради в свою чергу подякували за прекрасний виступ артистам Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України та ансамблю пісні і танцю «Патруль» ГУ НП та подарували карпатські сувеніри.

Нагадаємо, 14 грудня захід відбувся в Івано-Франківському облмуздрамтеатрі й розпочався він із благодійної ярмарки творчих робіт школярів та студентів. А 15 грудня – в Калуші.

Коментарі:

Comments are closed.