На Прикарпатті за попередніми підрахунками у трьох ОТГ обрали очільника громади

Вчора, 18 грудня, пройшли вибори у семи територіальних громадах Прикарпаття.

Відтак, вибори відбулися у Тлумацькій ОТГ, Більшівській Галицького району, Космацькій Косівського району, Витвицькій Долинського, Матеївецькій, П’ядицькій і Нижньовербізькій Коломийського району.

На виборах переміг, а таким чином, став керівником нової громади Дмитро Бербеничук – діючий голова сільської ради Космача. Явка на виборчих дільницях в Космацькій ОТГ склала 2902 з 6533 виборців. Попередні результати виборів голови Космацької ОТГ оприлюднили у спільноті Наш Космач.

Бербеничук Д.Д. – 2368
Боб’як Д.І – 333
Деренович О.В. – 182

По окремих дільницях:

Брустури
Бербеничук Д.Д. – 145
Боб’як Д.І. – 33
Деренович О.В. – 3

Космач
ставник –
Бербеничук Д.Д. – 322
Боб’як Д.І. – 14
Деренович О.В. – 14

Завоєли
Бербеничук Д.Д. – 132
Боб’як Д.І. – 15
Деренович О.В. – 34

Бані
Бербеничук Д.Д. – 226
Боб’як Д.І. – 9
Деренович О.В. – 9

Рушір
Бербеничук Д.Д. – 157
Боб’як Д.І. – 22
Деренович О.В. – 5

Лісництво
Бербеничук Д.Д. – 460
Боб’як Д.І. – 7
Деренович О.В. – 60

Матеївська ОТГ

За попередніми підрахунками головою Матеївецької ОТГ на Коломийщині став депутат облради від ВО “Батьківщина” Петро Книшук. Він набрав 65% голосів. Про це повідомив депутат Надвірнянської районної ради Андрій Карманський у Фейсбуці. До Матеївецької ОТГ належать села Матеївці, Перерив, Дебеславці, Ганнів, Залуччя, Липники, Тростянка, Пилипи, Кропивище, Семаківці, Замулинці, Кринички. Петро Книшук є головою фракції в Івано-Франківській обласній раді від ВО “Батьківщина”.

Тлумацька ОТГ

АН “Фіртка” провела власний екзит-пол на виборах до Тлумацької ОТГ. Було опитано 773 респонденти. За його результатами перемагає представник УКРОПу Роман Круховський – 33,02%.

Нагадаємо, на Прикарпатті понад підтисячі правоохоронці працюватимуть під час перших виборів у об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 18 грудня.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.