WestNews.com.ua

7-метровий гігант: молодь на Коломийщині цілий тиждень ліпила сніговика. ФОТО

04.02.2019, 11:32  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В селі Шепарівці Коломийського району Івано-Франківській області поставили рекордного сніговика. Він має заввишки 7 м, повідомляє WestNews.

Диво-сніговика зробили за 7 днів. “Страшно буде, якщо на когось впаде”, – написала журналістка Мар’яна П’єцух у соцмережі Facebook . Однак гігант не становить жодної загрози, оскільки стоїть на стадіоні, запевнив один із “будівельників” Олег Грицьків.

Ідея виникла після інформації про конкурс в мережі від ютуб-каналу slivkishow. В перший день за зведення взялися семеро хлопців віком 18-19 років. У наступні дні команда зменшувалася. Сніг підносили відрами, для будівництва на висоті юнаки використовували риштування та драбину.

Сніговик у роботі. Вигляд ззаду

“Уже на другій кулі ми зрозуміли, що робота важча, ніж здавалося спочатку, і не дуже хотіли завершувати справу. Але зібралися і таки добудували. Особисто для мене цей сніговик став таким уроком в житті, що треба робити до кінця те, що ти задумав, навіть якщо буде важко”, – зізнається  інший “будівельник” Марко Ославський.

До речі, найбільший у світі сніговик мав 22 метри заввишки, майже як 7-поверховий будинок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українка народила рекордну кількість дітей

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X