В НБУ розповіли, скільки готівки в понеділок зняли клієнти «ПриватБанку»

Клієнти націоналізованого «ПриватБанку» 19 грудня зняли з рахунків 2 млрд грн готівкових коштів, а Національний банк поповнив запас готівки банку на 4,5 млрд грн, забезпечивши фінансовими ресурсами всі банкомати та відділення.

Про це заявила заступник голови НБУ Катерина Рожкова, пише УНІАН.

«Клієнти учора (19 грудня – Ред.) зняли 2 млрд грн готівки. Коррахунок «ПриватБанку» був поповнений на 15 млрд грн, він становить 15,2 млрд грн. За цей рахунок ми купили 4,5 млрд грн готівки, увечері поповнили всі банкомати та відділення забезпечили», – сказала вона.

Нагадаємо, у ніч на 19 грудня держава націоналізувала «ПриватБанк» – 100% банку перейшло у власність держави. “ПриватБанк” попереджає про технічні перерви в роботі відділень.

Міністерство фінансів пообіцяло випустити додаткові облігації, перший транш яких становитиме 43 млрд грн для порятунку «ПриватБанку», а після стабілізації банку держава його продасть.

У Міністерстві фінансів України запевнили, що нестача у капіталі «ПриватБанку», а це за даними голови НБУ – 148 млрд грн – вже закладена в бюджет України.

Читайте тако, Данилюк допускає об’єднання ПриватБанку з “Ощадбанком”.

Коментарі:

Comments are closed.