Громадський активіст повідомив НАЗК про корупційне порушення, яке вчинив мер Івано-Франківська

Сьогодні, 21 грудня, івано-франківський громадський активіст Мирон Дмитрик подав в Києві в НАЗК заяву щодо вчинення корупційних дій міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим.

Про це пише Фіртка, передає WestNews.

“24 листопада цього року Руслан Марцінків зареєстрував у властість автомобіль Шкода. Але до цього часу на сайті НАЗК немає відповідного повідомлення. Тому я звернувся до Нацагентства з проханням вивчити ситуацію. Крім того, можливо є й інші порушення антикорупційного законодавство при продажі старого авто чи отриманні кредиту”, – розповідає пан Дмитрик.

Читайте також: Мер Марцінків пояснив походження свого нового автомобіля

“Звичайно, зараз почнуть говорити, що це дрібниця, ніби нічого аж такого “страшного” Руслан Романович не зробив і т.п. Але я впевнений – за будь-яке правопорушення повинна наставати відповідальність. Сьогодні вчинив “дрібне”і не покараний, а завтра може настати “запаморочення” від безкарності”, – додав активіст.

Фото із сторінки Мирона Дмитрика у Фейсбук

Фото із сторінки Мирона Дмитрика у Фейсбук

Якщо НАЗК встановить, що дії Руслана Марцінківа є порушенням, то буде складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, який буде направлений до суду. У випадку, якщо суд визнає такі дії порушенням, то накладе штраф 1700-3400 грн. Цікаво, що правопорушник в разі визнання дій корупційними потрапляє до Єдиного державного реєстру осіб, що вчинили корупційні правопорушення.

Загрузка...

Comments are closed.