В Івано-Франківську розглянуть апеляційну скаргу прокуратури у справі Дмитра Міхальця

Сьогодні, 14 листопада, в Івано-Франківському апеляційному суді розглядатимуть справу  начальника Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську Дмитра Міхальця, якого звинувачують у побитті ветерана АТО, а у минулому ДАІвця, передає WestNews. 


Дата/час: 14.11.2016 14:00

Сторони по справі Державний обвинувач: Прокуратура Івано-Франківської області.

Підозрюваний: Міхалець Дмитро Володимирович

Адреса: 76018, Івано-Франківська, м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 11

Форма судочинства: Кримінальні справи

Нагадаємо, 28 жовтня відбувся суд. До суду було скеровано клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді застави, а також відсторонення Міхальця від займаної посади. У першій справі щодо обрання запобіжного заходу у виді застави суддя Івано-Франківського міського суду Роман Хоростіль виніс ухвалу застосувати до начальника патрульної поліції Івано-Франківська запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Таким чином, Міхалець має з’являтися до слідчого прокурора на першу вимогу. Додамо, що прокурор просив застосувати запобіжний захід у виді застави розміром у 80 мінімальних зарплат. У другій справі суд ухвалив відмовити у клопотанні прокурора щодо відсторонення Міхальця від займаної посади.

Але після цього прокуратура подала апеляцію, вимагаючи відсторони Дмитра Міхальця від займаної посади.

Апеляційну скаргу прокуратури мали розглянути 7 листопада, проте через через відсутність на засіданні адвоката Міхальця, розгляд справи перенесли на 14 листопада. Засідання розпочнеться сьогодні о 14:00.

Читайте також: В Івано-Франківську водій втікав від патрульних, збив пішохода і чинив опір

Як відомо, начальнику управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську повідомлено про підозру у перевищенні влади, тобто умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав чи повноважень, що завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян та супроводжувалися насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями (ч. 2 ст. 365 КК України).

Відтак, 7 вересня до прокуратури звернувся громадянин Іван Чайковський щодо застосування до нього фізичної сили з боку начальника патрульної поліції Івано-Франківська Дмитра Міхальця. Того ж дня було порушене кримінальне провадження.

Додамо, що Іван Чайковський у залу суду так дотепер так і не з’являвся. Натомість Міхалець зазначив, що з Іваном Чайковським не спілкувався, але, працюючи в одному приміщенні, вітається щодня.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом прокуратури області.

/Головне ФОТО: УНІАН

Загрузка...

Comments are closed.