Терористи звільнили та передали українській стороні прикарпатську журналістку. ФОТО

Бойовики на тимчасово окупованих територіях Донбасу передали Україні двох жінок – Анжеліку Преснякову та Ольгу Сворак, яких тримали у полоні.

Нагадаємо, керівники так званих “ЛНР” і “ДНР” мають намір передати народному депутатові України Надії Савченко двох полонених жінок, повідомляє сепаратистський ресурс “Луганський інформаційний центр”.

Звільнені жінки повідомили, що умови їх утримання в “ДНР” “були нормальними”.

764780

Ольга Сворак, яку бойовики затримали на окупованій території Луганської області, була кореспондентом газети “Голос народу Івано-Франківщини” та інтернет ресурсу “Голос-інфо”. Сепаратисти заявили, що вона була “агентом СБУ” позивним “Заметіль”, і мала документи на ім’я Ольги Богданової.

Анжеліка Преснякова працювала на посаді судді Апеляційного суду Донецької області. Крім того, вона працювала суддею в Новоазовську. Про причини її потрапляння в полон до бойовиків невідомо. На сайті Нацполіціі вона числиться в списку зниклих в зоні АТО.

Жінок передали керівнику українського Центру звільнення полонених “Офіцерський корпус” Володимиру Рубану.

Процедура пройшла між Донецьком і Макіївкою.

Нагадаємо, бойовики назвали Богданову агентом СБУ і оприлюднили відео, на якому вона в цьому зізнається, але в редакції пояснили, що «переглянувши відео можна зробити висновок, що Ольга Сворак піддавалась тортурам, як фізичним так і психологічним. Текст проголошеної заяви Ольгою був підготовлений бойовиками і тому на наш погляд вона себе обмовила», повідомляє WestNews. 

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.