В Івано-Франківську пластуни передали Вифлеємський вогонь миру патрульним поліцейським та муцінипальцій варті. ВІДЕО

В Івано-Франківську пластуни передали Вифлеємський вогонь миру Управлінню патрульної поліції та КП “Муніципальна варта”, передає WestNews.

На вулиці вітер – у душі тепло, переконані пластуни, які прийшли, аби передати частинку Вифлеємського світла патрульним поліцейським та муніципальній варті міста.

Від патрульних поліцейських заступник командира роти № 2 Роман Даньків, а також від муніципальної варти очільник Богдан Кухарук висловили вдячність пластунам. Кажуть, для новостворених структур цьогоріч в Івано-Франківську вдвічі приємніше бути на таких урочистостях, адже вперше отримують Вифлеємський вогонь миру. Як представник від УПП в м. Івано-Франківську, так і очільник КП “Муніципальна варта” пообіцяли покласти в своїх установах вогонь миру.

Коментуючи, Роман Даньків не приховує, що довіра від громадськості є, а патрульні будуть її берегти. Каже, що вогонь миру її ще більше символізує. А от Богдан Кухтарук зазначив, що в нове приміщення представники КП “Муніципальна варта” зайдуть саме з Вифлеємським вогнем, бо воно ось-ось лише відкриється.

До слова, старша пластунка вісниця Віта Курчак повідомила, що вже з Нового року світло Вифлеємського вогоню миру буде в кожній церкві міста.

Як це було сьогодні, 27 грудня, пропонуємо подивитися у відеосюжеті WestNews:

Читайте також: Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру депутатам міської ради.

Коментарі:

Comments are closed.