Безпечні канікули. Прикарпатські правоохоронці зустрілися з школярами, нагадавши про Правила дорожнього руху. ФОТО

Напередодоні зимових шкільних канікул працівники прикарпатської поліції на тематичних заняттях нагадують учням краю Правила дорожнього руху.

Вони наголошують на необхідності їх чіткого виконання, адже це є необхідною умовою профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Урок з третьокласниками Надвірнянській ЗОШ №3 пройшов у формі жвавого діалогу, під час якого діти демонстрували вже набуті знання «дорожньої абетки» та з допомогою поліцейських систематизували їх. Про це WestNews повідомили у прес-службі відділу управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області. Зокрема, працівники поліції пояснили школярам, чому не можна раптово вибігати на проїжджу частину дороги та гратися біля неї, розповіли про доцільність використання на одязі та шкільних ранцях у темну пору доби світлоповертаючих елементів та інше.

Семикласники на занятті обговорювали з правоохоронцями різноманітні ситуації, у які вони потрапляли або які можуть виникнути на дорозі. Те, до чого може призвести нехтування правилами дорожнього руху, поліцейські ілюстрували прикладами ДТП за участю школярів, які трапилися цьогоріч на Прикарпатті.

Правоохоронці закликали дітей пам’ятати про їхні поради і побажали учням цікавих та безпечних канікул.

Читайте також: В Івано-Франківську пластуни передали Вифлеємський вогонь миру патрульним поліцейським та муцінипальцій варті. ВІДЕО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.