WestNews.com.ua

88-річний пенсіонер з Британії побив світовий рекорд, проїхавши на велосипеді майже 1500 км

20.11.2020, 23:03  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Колишній вчитель з Південного Уельсу (Великобританія) Лоуренс Брофі у віці 88 років завершив виснажливий 25-денний велосипедний марафон, встановивши світовий рекорд як найстаріша людина, що зробила подібну подорож.

Британський пенсіонер крутив педалі протягом 874 миль (трохи менше півтори тисячі кілометрів) і подолав шлях від мису Лендс-Енд в Корнуоллі до мису Джон-о’Гротс на півночі Шотландії.

Вперше цей шлях Лоуренс виконав ще минулого року, коли йому було 87 років. Але, до свого великого засмучення, після закінчення марафону він з’ясував, що була ще одна людина, яка вже зробила таку ж подорож в 87 років. Тому встановити новий рекорд не вийшло. Але пенсіонер не збирався здаватися і через рік все-таки побив рекорд.

“Я дізнався, що хтось із моїх ровесників вже завершив марафон. Але я був упевнений, що зможу стати найстарішою людиною, яка подолала цей шлях. Я знав, що якщо поставлю собі мету і буду її дотримуватися, то зможу це зробити. І я зробив”, — каже Лоуренс Брофі.

Щоб завершити марафон, колишньому вчителю довелося не лише невтомно їхати на велосипеді, але ще й ночувати в диких умовах: в наметі, на узбіччях доріг або на тюках сіна в фермерських сараях. Але рекордсмену все було дарма, він горів бажанням досягти своєї мети.

“Одного разу вночі я спав у маленькому сараї на фермі, і як тільки я влаштувався в спальному мішку, до мене прийшла дружина фермера. Вона принесла мені термос з чаєм і невеликий шматок торта, і це було прекрасно… Одна з найкращих речей, яку я відчув під час подорожі, — це доброта незнайомців”, — сказав велосипедист.

Сам Лоуренс, як і незнайомці на його шляху, теж не позбавлені доброти. Завдяки марафону він і його дружина зібрали більше шести тисяч фунтів стерлінгів в якості спонсорської допомоги для поїздки. Ці гроші вони віддали благодійній організації Llamau, яка підтримує вразливих жінок і дітей по всьому Уельсу.

Зараз пенсіонер планує кинути собі новий виклик і побити як мінімум ще один світовий рекорд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Матч “Волинь” – “Прикарпаття”перенесено на невизначений термін

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X