Рятувальники попереджають: товщина льоду на міському озері Франківська є небезпечною

29 грудня черговою зміною рятувально-водолазної станції в міста Івано-Франківська на міському озері здійснено рейд, під час якого проведено заміри товщини льоду, який становить 2-4 см і є небезпечним.

Про це повідомляє WestNews із посиланням на Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галичі на р. Дністер порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах не зафіксовано Здійснено рейд на р. Лімниця, під час якого проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період з 2 рибалками.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері здійснено заміри товщини льоду, який становить місцями 3-5 см і є небезпечним. Не допущено на небезпечний тонкий лід 6 любителів підлідного вилову риби та 8 підлітків. З ними проведені профілактичні бесіди щодо дотримання  Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період.

1456258619_vanofrankvsk_8

Читайте також: ДТП в Івано-Франківську: на Галицькій “ВАЗ” збив жінку.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.