Двадцять франківських бійців урочисто отримали сертифікати на квартири. ФОТО

Завтра, 30 грудня, в приміщенні обласної філармонії відбулося вручення сертифікатів на квартири учасникам АТО, а також нагородження бійців, передає WestNews.

Відтак, франківські бійці отримали 20 квартир, де 11 квартир однокімнатних, а ще 9 – двокімнатних. Про це у Фейсбук повідомив голова “Міської Асоціації учасників АТО” Василь Андріїв. Також Андріїв наголосив, що в 2017 році є плани забезпечити житлом не менше 120-ох бійців.

Слід додати, що сьогодні учасники АТО отримали договори на продаж-купівлю квартир. А от самі квартири  ще у стадії будівництва.

“Сьогодні 30.12.16р. перед Новим Роком ми вручили нашим побратимам 20 омріяних квартир..!
З них 11-однокімнатні і 9-двокімнатні..
Проект “Житло воїнам АТО” від Міська Асоціація учасників АТО та СПІЛКА ДОБРОВОЛЬЦІВ АТО ПРИКАРПАТТЯ
Посилання на проект
Черга із учасників АТО складалася відповідно до потреби та соціального становища бійців.
І це тільки початок. У 2017 році ми запланували співпрацю з інвесторами по інших проектах…друга-третя і четверта черга. Плани більш масштабні, плануємо забезпечити житлом не менше 120 бійців, учасників АТО.!
Отже знайомтесь:
Однокімнатні квартири отримали:
Арехта Андріана Іванівна, Чертков Михайло Юрійович, Пасічник Ігор Васильович, Гончар Руслан Дмитрович, Марчук Григорій Васильович, Кушлак Василь Володимирович, Дебенко Віктор Веновійович, Порхуновський Олександр Святославович, Сергійчук Юрій Петрович, Доцяк Олександр Іванович, Григорів Тарас Ярославович.
Двокімнатні квартири отримали:
Ткачук Павло Дмитрович, Фіцик Ярослав Тарасович, Воєвода Віктор Володимирович, Качуровський Віктор Анатолійович, Косолапов Володимир Олександрович, Ткачук Ростислав Петрович, Бондарев Іван Михайлович, Жигуц Валерій Ілліч, Галкін Сергій Анатолійович.
Дякуємо всім що вірили в нас.. дякуємо недругам, ви робили нас сильнішими.. сила в єдності..!
Разом ми змінюємо долі людей.
Міська Асоціація учасників АТО”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: В Україні розпочав підготовку перший підрозділ жінок-десантників. ВІДЕО

Коментарі:

Comments are closed.