Прикарпатські рятувальники не допустили до відпочинку в небезпечному місці 4 громадян

На Прикарпатті та в Івано-Франківську рятувальники здійснили рейд, не допустивши до води людей.

Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено рейд, під час якого проведено заміри товщини льоду, який становить від 9 до 10 см. і є безпечний. Порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період відпочиваючими любителями підлідного вилову риби не зафіксовано.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галичі на р. Дністер не допущено до відпочинку в небезпечному місці 2 громадян та 2 рибалок. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період. Проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах з батьками, які втратили контроль за своїми 2 малолітніми дітьми.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері здійснено заміри товщини льоду, який становить від 9 до 10 см. і є безпечним. Порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період відпочиваючими любителями підлідного вилову риби не зафіксовано.

Про це  WestNews повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Читайте також: Смертельна ДТП у Франківську: водій виїхав від нічного клубу “Ельдорадо” і влетів в електроопору

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.