В Івано-Франківську арештували педофіла, який довів доньку до самогубства

В Івано-Франківському міському суді визначили міру запобіжного заходу мешканцеві Івано-Франківська.

Його досудове слідство підозрює у вчинені злочинів проти статевої свободи особи та доведенні до самогубства неповнолітньої.

Івано-Франківський міський суд 4 січня визначив міру запобіжного заходу місцевому мешканцю 1980 року народження, якого підозрюють у вчинені злочинів передбачених ч.2 ст. 155 ККУ (статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, вчинені батьком, які потягли тяжкі наслідки) та ч.3 ст. 120 ККУ (доведення особи до самогубства, що є наслідком жорстокого з нею поводження, шантажу, примусу до протиправних дій або систематичного приниження її людської гідності, яке було вчинене щодо неповнолітнього).

Врахувавши всі обставини справи та ознайомившись із наданими матеріалами Івано-Франківський міський суд ухвалив визначити підозрюваному міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, передає WestNews.

Оскільки злочини вчинені івано-франківцем відносяться до категорії насильницьких і покарання за них передбачене більше , а ніж 5 років позбавлення волі, то альтернативної міри запобіжного заходу у вигляді грошової застави суд визначати не став.

Якщо вину підозрюваного вдасться довести у суді, то йому загрожуватиме покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Читайте також: Смертельна ДТП у Франківську: в поліції та лікарні повідомили подробиці інциденту. ВІДЕОСЮЖЕТ

Коментарі:

Comments are closed.