“А чому ти одягнений так?”: митрополит Епіфаній про реформи у новій церкві. ВІДЕО

31.01.2019, 19:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній розповів свої думки щодо реформ у новій церкві.

Він вважає, що церква має бути ближче до людей. Про це митрополит розповів у інтерв’ю українській журналістці Соні Кошкіній у її авторській програмі “KishkiNa”, інформує WestNews.

“Реформи завжди є болючим питанням. Священнослужителі чи ієрархи не мають за стінами монастирів чи храмів і чекати, коли до них прийде мирянин. Нам треба міняти цю психологію. Священнослужитель повинен більше працювати у напрямку просвітництва при кожній парафії, при кожному монастирі. Повинні діяти недільні школи: просвітницькі центри”, – каже Епіфаній.

На його думку, священик повинен працювати з тими, які приходять до храму, і, водночас, не ставити певні перепони для молоді.

“Є такий “Інститут старшого покоління”, який знає всі приписи, які існують в церкві. Але на жаль ці приписи стають перепоною для молодої людини, коли вона хоче переступити поріг храму. Я це безпосередньо бачив і чув. Приходить людина до храму і отримує такі чіткі вказівки: “А чому ти одягнений так, а чому ти повернувся так? А свічки ставлять так, а не по-іншому”. Тому ми повинні поступово відходити від цього”, – переконаний митрополит.

Предстоятель ПЦУ стверджує, що якщо людина вперше прийшла до храму, то ніхто не повинен зважати на її зовнішній вигляд.

“Якщо вона вперше прийшла до храму, а ми ставимо їй якісь перепони, то вона вже вдруге не прийде. А якщо вона відчує це тепло і любов, то вона прийде вдруге і втретє. Зрозуміє і сама зміниться! Вона вже не прийде в тому вигляді в якому вона прийшла вперше. Тому моя позиція така, що ми повинні запрошувати всіх, а особливо молодь до храму. Немає значення, який у них зовнішній вигляд, бо це зовнішнє не показує її внутрішнього стану. Зовні людина може виглядати ідеально, а в середині може бути зовсім іншою. Ми повинні багато працювати у цьому напрямку”, – додає Епіфаній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Указом Президента: Митрополита Галицького Андрія нагороджено орденом “За заслуги”

31.01.2019, 19:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X