WestNews.com.ua

Адміністрація франківського ринку обіцяє підприємцям необхідні умови праці

30.10.2019, 17:55  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Дирекція центрального ринку в Івано-Франкіську продовжує вивчати реальний стан інфраструктури та опрацьовує отримані раніше скарги і зауваження від місцевих підприємців.

Продавці сподіваються лише на позитивні зміни, повідомляє WestNews із посиланням на групу Центральний ринок.

Так, продавчиня Марія розповідає, що працює тут уже 12 років. Весь цей час побутові умови дуже погані.

«Туалети дорогі, туалетного паперу майже немає. Гарячої води теж, мило розведене. Умов майже ніяких. А гроші за оренду деруть», – говорить пані Марія.

«Ми – оптові продавці. Умов для комфортної роботи немає. Стоїмо по коліна в болоті. Дещо підсипали шутром, але я сама за нього платила. Потрібно щось робити, бо це неможливо», – говорить пані Галина, яка працює тут вже понад 27 років.

Також продавці нарікали і на високу плату за місце. Зараз – це 350 гривень. Кажуть, що цьогоріч ціна росла вже кілька разів.

«Піднімали і піднімали. Питали чого? У чому причина? Нам не казали. Добре, хоч зараз зменшили орендну плату», – говорить продавчиня Олена.

У новій адміністрації кажуть, що про всі проблеми приймають в роботу й обіцяють належним чином реагувати.

«Ми створимо достойні європейські умови праці – санвузли, освітлення, асфальтування», – запевняє заступник директора ринку Антон Довгий.

До слова, юрист нових власників франківського ринку прокоментував останні події.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігор Халаменда засвітився на каналі Медведчука

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X