WestNews.com.ua

Адвоката скандального Халаменди підозрюють у некомпетентності

10.12.2019, 14:27  |  Автор:   Хромей Зоряна

9 грудня, місцеві ЗМІ поширили виступ представника ТОВ «Торговий сервіс», який висловив припущення щодо належної роботи суду у питаннях, що стосуються розгляду справ відносно центрального продуктового ринку міста Івано-Франківська.

Повідомляємо, що на сьогоднішній день, Івано-Франківський міський суд працює у штатному режимі, з тією кількістю суддів, які забезпечують його належну роботу. Жодних перебоїв і затримок у роботі суду наразі немає. Наведена інформація не знайшла свого підтвердження.

Твердження  стосовно розглядів клопотань про надання дозволів на проведення  посмертних експертиз, які на думку інформатора, мають надавати слідчі судді Івано-Франківського міського суду, теж є припущеннями. Хочемо повідомити, що Верховна Рада України, ще 4 жовтня поточного року внесла правки до закону №1009 та відмінила частину так званих «правок Лозового», а 10 жовтня вказаний законопроект було передано на підпис Президенту. Від так, дозволи на проведення посмертних експертиз надають слідчі МВС, а не слідчі судді.

Також повідомляємо, що  ухвали про проведення обшуків, на які звертав увагу інформатор, приймаються за результатом розгляду в закритих судових засіданнях, за ініціативою органу досудового розслідування, а не будь яких інших учасників провадження, і є таємницею слідства, яку ніхто не має права порушувати.

Зазначаємо, що у своїй роботі Івано-Франківський міський суд керується виключно нормами законодавства. Судовий контроль за процесуальними діями органів досудового розслідування полягає в об’єктивній оцінці доводів досудового розслідування, щодо обґрунтованості, належності та допустимості таких дій  і не залежить від бажань жодної особи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Ігорку, тобі вже 50 років”, – Халаменда дав розгорнуте інтерв’ю щодо подій на ринку. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X