Афіша подій: як цікаво провести 11 вересня в Івано-Франківську

11.09.2019, 9:10  |  Автор:   Менів Андрій

WestNews пропонує добірку найцікавіших подій, які відбудуться в обласному центрі Прикарпаття у середу, 11 вересня 2019 року.

Відкрита зустріч з успішними людьми

Дата/час: 11 вересня/10:00
Локація: Університет Короля Данила (406 ауд.)
Вхід: вільний

В рамках проекту УКД «Відкрита зустріч з успішними людьми» відбудеться виступ-презентація Володимира Панченка «Неопротекціонізм у міжнародній економічній політиці».

Володимир Панченко – український економіст, докторант, Маріупольського державного університету, економічний історик, кандидат історичних наук, а також практик (працював в Міністерстві економічного розвитку та космічному агентстві України). Він є автором 80 статей та п’яти книг і монографій, зокрема «Держава біля керма» – про витоки економічного націоналізму, «50 відтінків самолегітимації» – про причини застосування тих чи інших інструментів економічної політики.
На основі своєї нової монографії і дисертаційного дослідження Володимир розмірковує про те, що є трендом в економічній політиці сьогодні і що може бути прийнятним чи шкідливим для України.

Роб Бартон “Material Memories” (Велика Британія)

Дата/час: 11 вересня/17:00. Триватиме до 1 жовтня.
Локація: Центр сучасного мистецтва (вул. М.Підгірянки, 23)
Вхід: вільний

Роб Бартон – візуальний і критично мислячий художник, який досліджує теми пам’яті, її втрати та трансформації за допомогою волокон, виготовлення тканин, друку, малювання та мішаних технік. Твори з волокна Роба Бартона формують концептуальний творчий діалог, який є візуальним, друкованим, гаптичним (тактильним) та чуттєвим при інноваційному використанні аналогових, сучасних та нових технологій та знайдених предметів. Роб експонувався на міжнародних групових виставках, бієнале і трієнале у США, Європі, Китаї та Великій Британії. Багато робіт, представлених в Івано-Франкивському Центрі сучасного містецтва, є результатом поточного проекту, що розвивається, під назвою “Потужний шепіт”.

Презентація книжки Сергія Рибницького «Жовтий закон»

Дата/час: 11 вересня/18:00
Локація: Книгарня “Є” (Вул. Незалежності, 31)
Вхід: вільний

Недалеке майбутнє. В українській столиці стався теракт. Довкола панують хаос та анархія, на тлі яких люди шукають утілення власної справедливості. Відтак їх поглинає вир трагічного перетину приватних історій, де перед кожним постає ряд важливих питань. Чи існує межа між тероризмом і благими намірами? Чи здатні ми гуманно ставитись одне до одного та світу? Чи легко бути Богом? Так розпочинається нова книга-антиутопія вінницького письменника Сергія Рибницького.

Виставка живопису Ореста Кузіва “Мій обрій”

Дата/час: триватиме до 24 вересня.
Локація: фортечна галерея «Бастіон»
Вхід: вільний

Кузів Орест-Василь Богданович народився 13.01.1997 р. у м. Івано-Франківськ. 2018 р. закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури, факультет образотворчого мистецтва і реставрації, кафедра «Живопису і композиції», майстерня пейзажного живопису проф. В.І.Забашти, керівник – І.Ю.Мельничук. У 2018 р вступив на магістратуру до Львівської національної академії мистецтв на кафедру «Монументальний живопис». Викладачі по фаху: Б. Кузів, В.Сандюк, І.Мельничук, О.Заборський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 11 вересня – свята, іменини, прикмети, традиції, факти, день в історії

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X