WestNews.com.ua

Агов, театрали! Стало відомо, яким буде репертуар наступного театрального місяця у Івано-Франківську. АФІША

24.04.2019, 8:50  |  Автор:   Менів Андрій

Франківський драмтеатр для своїх шанувальників опублікував афішу на травень. Наступного місця заплановано 26 вистав, інформує WestNews.

Варто зауважити, що 18 та 19 травня відбудеться прем’єра нової вистави  – трагіфарсу “Калігула”.

Окрім того, 22 травня Чернівецький обласний музично-драматичний театр представить на розсуд глядачів комедію “Дванадцята ніч, або Як собі хочите”. Того ж дня, для молодниш шанувальників театру буде музична казка “Коза дереза”. 

Окрім того, 8 травня відбудеться вистава На західному фронті без перемін” – дебютна режисерська робота франківського актора Олексія Гнатковського. 12 травня у театрі гратимуть мюзикл “Гуцулка Ксеня”.

А 16 травня у театрі відбудеться online – провокація “Інтимна зона” за мотивами п’єси В. Винниченка «Закон». 19 травня на сцені театру покажуть драму “Солодка Даруся”, а 25-го – на сцені-цех відбудеться вистава-ескіз на тему долі Модільяні”. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківська вистава “Гуцулка Ксеня” бореться за перемогу у всеукраїнському театральному фестивалі-премії “ГРА”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X