Активісти розповіли, як працюють прикарпатські депутати-мажоритарники

Активісти громадської мережі ОПОРА підбила підбили підсумки двох років роботи депутатів-мажоритарників з Івано-Франківської області.

Зокрема, мова йшла про законотворчу активність народних обранців, передає West News.

Протягом перших двох років роботи парламенту VII скликання найвища законотворча активність зафіксована за Юрієм Дерев’янком, який зареєстрував  110 ініціатив. Це скаладає 25% від загальної кількості законопроектів, підготовлених прикарпатськими депутатами.

На другій позиції за кількістю зареєстрованих ініціатив перебуває Анатолій Дирів – 94 законопроекти. Михайло Довбенко зареєстрував 73 законодавчі ініціативи, Юрій Соловей – 61, Юрій Тимошенко – 56.

Найменше законопроектів зареєстрував нардеп Олександр Шевченко – 39, що склало 9% від загальної кількості напрацювань прикарпатців-мажоритарників. До слова, він також став і найбільшим прогульником.

Лідером за найбільшою кількістю власних законотворчих ініціатив є Анатолій Дирів – 50 законопректів.  37 з них – проекти Постанов, що стосуються процедури розгляду законопроектів.

Юрій Дерев’янко зареєстрував 21 власну законотворчу ініціативу, Юрій Тимошенко – 12, Олександр Шевченко – 5.

Юрій Соловей зареєстрував 3 власних ініціативи, 2 з яких – це також проекти постанов, що стосуються процедури розгляду законопроектів.

Найменше власних законопроектів зареєстрував Михайло Довбенко – 2.

Коментарі:

Comments are closed.