Активісти Руху “Справедливість” подарували телевізори для дітей Солотвинської санаторної школи-інтернат

В період святкування Святого Миколая активісти руху “Справедливість” відвідали Солотвинської загальноосвітню санаторну школу-інтернат.

Активісти відвідали школу-інтернат в с. Солотвин Богородчанського району Івано-Франківської області не вперше.

“Ми приїжджали до Солотвинської школи-інтернет в період святкування Миколая з метою привести подарунки. Це не перша на поїздка у цю школу. З керівництвом ми заздалегіть обговорили проблеми, які існують в закладі. Як виявилось, однією з непідйомних проблем у закладі є відсутність телевізорів у кімнатах, де відпочивають діти. Враховуючи те, що в закладі навчається більше 100 дітей, ми вирішили закупити для Солотвинської санаторної школи-інтернат три телевізори”, – зазначив керівник Руху “Справедливість” в Івано-Франківській області Андрій Майданський.

“На даний час, в нашому закладі, як і в інших подібних школах-інтернатах є багато проблем, які ми не можемо вирішити самостійно. Тому допомога, яку надають не байдужі люди завжди є приємною”, – ділиться дирекція закладу. 

В Солотвинській школі-інтернат діти займаються у різних гуртках (різблення, бісер, вишивання). В школі також функціонує спортивний зал.

“Наша мета – максимально допомогти як юридично так і матеріально, оскільки в таких школах, де діти живуть, ростуть, формуються мають бути створенні хороші умови для навчання, життя і відпочинку. Нас вразило щире ставлення вихователів, вчителів до проблем дітей, які проживають і навчаються тут. Дійсно тут переживають та старається якомога швидше вирішити побутові проблеми дітей. Перший крок ми спільно з нашими активістами зробили і ми будемо дальше підтримувати Солотвинську школу-інтернат”, – повідомив активіст Руху “Справедливість” Андрій Майданський.

 

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.