WestNews.com.ua

Активісти замальовували написи, де можна купити наркотики

26.06.2019, 21:05  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні відзначається міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиків і їхнім незаконним обігом. Сьогодні в Івано-Франківську активісти та поліція провели соціальну акцію проти алкоголю і наркотиків, інформує WestNews

 Це всеукраїнська акція боротьби з алко- та наркозалежністю. Вони замальовують назви Telegram-каналів, де можна купити наркотики. Найгірше, що такі написи є в школах.

Серед волонтерів є Артур, який з тринадцяти років вживав алкоголь і наркотики, а зав’язати зміг лише недавно. Тепер хлопець та його однодумці хочуть донести до людей, що жити треба здорово.

“Ми хочемо донести інформацію що треба тверезо жити. Маємо трафарети, будемо робити написи про здоровий стиль життя. Почнемо зі шкіл, бо тут навчаються діти, і наркотичні написи є недопустимими. Є люди, яким важко, які вживають наркотики, бо не бачать сенсу в житті”, – розповів Артур Піп, волонтер.

Він зізнається – з 13-ти років вживав алкоголь і наркотики, а зав’язати зміг лише недавно. Тепер Артур та його однодумці хочуть донести до людей думку про те, що жити треба здорово.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатець, який збував наркотики, чекає на вирок у СІЗО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X