WestNews.com.ua

Дві франківчанки змагаються за звання найсексуальнішої української актриси

15.11.2018, 6:58  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сайт “Медіаняня” розпочав голосування за найсексуальнішу українську актрису – серед кандидаток акторки кіно та театру з Івано-Франківська, інформує WestNews.

До списку потрапили Ірма Вітовська-Ванца та Надія Левченко. Проголосувати можна ТУТ.

Ірма Вітовська-Ванца

Після багатьох років роботи в кіно, театрі та на телебаченні, Ірма не потребує представлення навіть серед самих неосвічених українців. Всенародну любов вона завоювала ще за часів проекту «Леся + Рома», а одна з останніх її робіт – головна роль в картині «Брама» – довела, що Вітовська, серед іншого, ще й майстер перевтілень. Підозрюю, що для деяких сексуальність саме в цьому і проявляється, і якщо це про вас, то поспішайте віддати свій голос цій актрисі.

Надія Левченко

Сьогодні Надія – головна зірка серіалу «Черговий лікар» і виконавиця однієї з ролей в картині «Шляхетні Волоцюги», але широке коло глядачів дізнався про неї відносно недавно. Починала свою кар’єру Левченко в театрі, за що її неодноразово нагороджували різними преміями та почесними призами. У ваших силах додати до цього ще й звання секс-символу, так що не проходьте повз.

До слова, найкрасивіший чоловік з Прикарпаття поділився секретами, як потрапити на обкладинку журналу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вистави франківського режисера Ростислава Держипільського висунуто на премію імені Тараса Шевченка

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X