WestNews.com.ua

Американський хірург подарував ІФНМУ англомовну медичну літературу. ФОТО

07.07.2019, 13:41  |  Автор:   Власенко Власта

Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті вчергове побував відомий кардіоторакальний хірург зі США Юрій Кузич. Американський фахівець подарував університетській бібліотеці оригінальну англомовну медичну навчальну літературу.

Про це повідомили в пресслужбі ІФНМУ.

Нагадаємо, Юрій Кузич з вересня минулого року в рамках програми Фулбрайта вивчає післядипломну медичну освіту в Україні загалом та в ІФНМУ зокрема. Особливо його цікавлять такі хірургічні спеціальності, як офтальмологія, ортопедія, загальна хірургія, серцева і торакальна хірургія тощо. У травні він взяв участь у звітній науково-практичній конференції лікарів-інтернів та провізорів-інтернів за 2018-2019 навчальний рік.

«Я бачу зміни на краще в медичній галузі України, — ділиться першими враженнями американський медик. — З іншого боку впадає у вічі, що рівень практичної підготовки українських лікарів-інтернів дещо слабший, ніж у їхніх американських колег. Українським студентам після закінчення університету потрібно ще багато вчитися. Причина в тому, що в Україні медичні університети не мають своїх клінік, тут університетські кафедри і лікувальні заклади — це різні установи, тому студентство дещо обмежене в доступі до пацієнтів, в операційні тощо. Це є проблема, яку треба вирішувати на державному рівні».

Книги, які подарував університету Юрій Кузич, з його особистої бібліотеки. Це фундаментальна американська навчальна та довідкова медична література, яка завжди знадобиться студентам.

«Ми щиро вдячмні панові Юрію за такий подарунок, — говорить директор університетської бібліотеки Мирослава Татарин. — Цінність цих книг у тому, що це не перекладна література, а оригінальні англомовні видання. Завдяки старанням ректорату ми також регулярно закуповуємо таку літературу, але, звісно ж, таких видань ніколи не буває забагато. Ці книги завжди в особливому попиті серед студентів факультету підготовки іноземних громадян».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ІФНМУ майже 300 іноземних студентів отримали дипломи про закінчення навчального закладу.ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X