Андрухович та Прохасько знову навчатимуть молодих письменників у Карпатах

З 7 по 12 серпня відбудеться одна з найбільших неформальних літературних подій літа – Літературна школа в Карпатах. Відомі письменники поділяться літературним досвідом і практичним інструментарієм письма.

Серед лекторів – відомі та професійні письменники, видавці, літературознавці та критики – Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Олександр Бойченко, Галина Крук, Ростислав Семків, Євгеній Стасіневич, Стаська Падалка та інші. Організатор проекту – Litosvita, пише WestNews з посиланням на Zik. 

Лікарі, художники, юристи, журналісти студенти вже вкотре зберуться в Карпатах заради однієї мети – навчання письменницькій майстерності, натхнення та нових знайомств на Літній літературній школі в Карпатах. Це вже восьма Літшкола, на яку приїздять учасники з всієї країни. За час існування проекту школу відвідало більш як 300 молодих письменників. Це такий літературний «літній табір» для дорослих, де за тиждень творчі люди здобувають нові знання, покращують свою літературну майстерність та просто відпочивають серед Карпатських гір.

«Я не вірю в чарівну пігулку, яка може зробити тебе письменником. Як і не вірю в те, що за тиждень хтось може навчити тебе писати, як улюблений класик. Але вже четверте літо поспіль я вірю в магію Літшколи, яка відкриває в тобі здатності жити уважніше, бачити ширше, відчувати гостріше, мислити чутливіше і любити пронизливіше. А вміння писати до цього всього рано чи пізно додасться само собою. Як приємне ускладнення» – говорить мешканка Львова, Марта-Квітослава Чавага, учасниця Літньої літературної школи в Карпатах.

Для Василя Шульги з Житомира, а нині відомого фотопродюсера та автора книги «Invisble Photo Business: Що має знати фотограф, який хоче знімати для світових брендів» Літшкола стала початком його творчого шляху.

«Літературна школа у Карпатах» – це унікальний шанс потрапити у неформальне середовище людей, які думають як ти, мріють про те саме, спілкуються на теми, які, як тобі здавалося, нікого більше окрім тебе не цікавлять», – говорить Василь.

Вдруге Літшкола відбудеться у селі Ворохта, Івано-Франківської області. У програмі: 20 годин лекцій та майстер-класів; 30 годин практичних занять (creative writing), аналіз і обговорення текстів учасників; літературні читання, веселі вечірки та барбекю паті, походи в гори, ранкова йога та літературні ігри, творча психотерапія, маса вправ для роботи над письмом та 6 днів неформального спілкування нон-стоп з лекторами і учасниками.

Детальніше про VIII Літню літературну школу можна прочитати на сайті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мода чи історія: франківські батьки називають своїх дітей незвичними іменами

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.