Англомовний путівник Карпатами презентував Made in Ukraine. ФОТО

15.03.2019, 21:14  |  Автор:   Веркалець Оля

Команда проекту Made in Ukraine презентувала англомовний кишеньковий путівник знаними й маловідомими місцями Карпат.

Про це Укрінформу повідомила засновниця проекту Made in Ukraine та співавторка путівника The Carpathians Travel Guide Юлія Савостіна, пише WestNews.

“Це повний гід усіма місцями наших мальовничих Карпатських гір, який містить ще й багато маршрутів до місць “сили” й інших цікавих місцин, які звичайному туристу вкрай складно знайти”, – розповіла Савостіна.

За її словами, після успіху книги “Made in Ukraine: купуй, смакуй, мандруй”, яка розійшлася накладом 7 тисяч примірників за рік та була представлена на книжковому ярмарку у Франкфурті та China International Expo, команда проекту задумалася над створенням нового продукту, щоб ще більше зацікавити іноземців подорожувати місцями України.

Зокрема, як повідомила Савостіна, багато іноземців запитували, чи не буде кишенькового варіанту цієї книги, адже подорожувати з нею не дуже зручно. І тоді засновниця проекту Made in Ukraine вирішила, що треба створити путівник у кишеньковому варіанті.

“В кінці кожного розділу ви знайдете найдетальніші маршрути, розроблені нашим співавтором – засновницею проекту “Знайдено в Україні” travel-журналісткою Лалою Тарапакіною”, – додала вона.

Путівник The Carpathians Travel Guide також містить багато українських легенд, описує красиві місця для фото й наводить усі відомості, які можуть знадобитися туристу: номери термінових служб, перелік державних свят та корисні веб-сайти для планування подорожі.

Тематично він поділяється на регіони: Львівський, Івано-Франківський, Чернівецький та Закарпаття.

Автори виділили по кожному регіону такі моменти: топ-10 місць для відвідування; фестивалі регіону; основні міста регіону та їхні визначні місця; місця для активного відпочинку та відпочинку з дітьми; де поїсти, що купити та де зупинитися на ніч. Окремо виділені маршрути за так званими місцями сили й незвичні для туриста споти.

“Випуск путівників є важливим кроком як для нас, так і для нашої країни. Ми показуємо усю її красу, смаколики, продукцію через сторінки книги й у такий спосіб популяризуємо Україну як привабливий туристичний напрям для іноземців», – додала засновниця Made in Ukraine.

Фото: shop.followyournature.blog

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З туристів братимуть плату за відвідування Львова

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X