WestNews.com.ua

Антимонопольний комітет оштрафував прикарпатських підприємців-змовників

28.03.2019, 14:56  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Адміністративна колегія Івано-Франківської обласного тервідділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) оштрафувала підприємців Оксану Навратюк та Анатолія Шворака на 136 тис. грн за антиконкурентну поведінку.

Звернення з проханням провести перевірку надіслали експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень», інформує WestNews.

Йдеться про тендер на купівлю пасажирського мікроавтобуса вартістю 796,5 тис. грн. Змову учасників на цих торгах виявили експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» у серпні 2018 року. Тоді «ЦГМД» повідомили, що учасники зробили однакові помилки в документах.  Наприклад, у довільній довідці про технічні характеристики підприємці написали слово «первічной» замість «первинної». В іншій закупівлі вони подали довідку про дотримання вимог закону «Про санкції» також з однаковими граматичними помилками. Крім того, обидва учасники завантажили цю довідку, хоча замовник її не вимагав.

Адмінколегія Івано-Франківського АМКУ також встановила, що учасники заходили на аукціон з однієї ІР-адреси та оплачували участь в тендері з одного рахунку.

В результаті Івано-Франківське відділення АМКУ визнало учасників порушниками та оштрафувало кожного підприємця на 68 тис. грн. Підприємці Оксана Навратюк та Анатолій Шворак не зможуть брати участі в торгах протягом трьох років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті оштрафували підприємства за порушення продажу алкоголю та тютюну

28.03.2019, 14:56  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X