Антимонопольний комітет відкрив справу проти «Івано-Франківськгаз» та «Тисменицягаз»

15.04.2019, 11:43  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Антимонопольний комітет розглядає справи за ознаками вчинення 20 облгазами порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв у Facebook, інформує WestNews.

Зокрема, АМКУ розглядаються справи щодо: “Вінницягазу”, “Волиньгазу”, “Дніпрогазу”, “Дніпропетровськгазу”, “Житомиргазу”, “Закарпатгазу”, “Запоріжгазу”, “Івано-Франківськгазу”, “Київоблгазу”, “Криворіжгазу”, “Львівгазу”, “Миколаївгазу”, “Рівнегазу”, “Сумигазу”, “Тисменицягазу”, “Харківгазу”, “Харківміськгазу”, “Хмельницькгазу”, “Чернівцігазу”, “Чернігівгазу”.

“Справи розпочато за ознаками зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринках розподілу природного газу в межах територій ліцензійної діяльності, закріплених за відповідними облгазами”, — зазначається у повідомленні.

Як пояснив Терентьєв, підставою для цього стало донарахування облгазами зайвих обсягів спожитого природного газу споживачам.

“Такі дії облгазів призводять до понесення додаткових, необґрунтованих витрат споживачами”, — підкреслив глава АМКУ.

Наразі комітет збирає докази в рамках відкритих справ. Також очікується інформація від Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

“Після всебічного з’ясування обставин справ та аналізу отриманої інформації, комітетом будуть вжиті заходи відповідно до законодавства про захист економічної конкуренції”, — резюмував Терентьєв.

газ для населення

Нагадаємо, за переплату в платіжках оштрафували “Івано-Франківськгаз”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українців не позбавлятимуть субсидії за борги через донарахування облгазів

15.04.2019, 11:43  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X