Аргентинський консул розповів, чому прикарпатським підприємцям вигідно інвестувати в його країну

В Івано-Франківській торгово-промисловій палаті відбулася зустріч консула Аргентинської Республіки Арієля Макса Санчеса Ромеро з прикарпатськими бізнесменами.

Пан консул розповів про особливості економічного розвитку його країни. Як відомо, в 2014 в Аргентині настала важка економічна криза. Проте, з приходом нової влади було запроваджено ряд реформ, що дозволило стабілізувати ситуацію, передає WestNews.

«Новий Президент Аргентинської Республіки започаткував ряд реформ, які спрямовані на відновлення економічних зв’язків з іншими державами світу», – зазначає пан Ромеро.

Зокрема, там встановили вільний плаваючий курс та поповнили офіційні резерв. Окрім цього, були проведені переговори щодо боргу та скасували експортні мита та обмеження на імпорт.

«Аргентина відкрита для світу і ми хочемо мати дружні стосунки з усіма країнами», – наголосив пан консул.

Аріель Ромеро розповів, що аргентинська економіка є третьою у Латинській Америці. Там розташовані значні поклади нафти та газу. Окрім цього, в країні великий відсоток кваліфікованих працівників.

На сьогодні в Аргентинській Республіці працюють понад 2000 міжнародних компаній, які є іноземними інвесторами.

Між Україною та Аргентиною діє угода про захист інвестицій. Ця угода підтримує інвесторів, і коли вони потрапляють у проблемну ситуацію, то завдяки ній можуть звертатися до арбітражних судів.

Між урядами Аргентини та України було підписано угоду про скасування віз для підприємців.

Пан консул зазначив, що торгівля між Україною та Аргентиною має великий потенціал.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.