WestNews.com.ua

Автобуси – є, водіїв – немає: запуск нового комунального маршруту №40 затримується

16.04.2019, 9:31  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У вівторок, 16 квітня, відбулася щотижнева оперативна нарада в міського голови Івано-Франківська.

Зокрема, під час оперативки йшлося про забезпечення перевезень мешканців під час Великодніх свят до кладовищ, інформує WestNews.

«Маршрути 55 та 41К будуть курсувати до міського кладовища в святкові дні. Додатково, буде курсувати спеціальний маршрут до села Чукалівка – 27, 28 та 29 квітня. Окрім того, на сисленні прохання мешканців, 38 маршрут буде додатково до Дем’янового лазу», – розповів Андрій Гіглюк – заступник начальника управління транспорту та зв’язку.

«Даємо транспорт цілий тиждень, будь-ласка, з понеділка до суботи просимо поприбирати могили», – каже мер Руслан Марцінків. 

«Починаючи з 12 квітня одночасно 12 маршрутів курсують до садово-городніх масивів. Цьогоріч ми додали три нових маршрутів», – додав Гіглюк

«40 маршрут запустимо до Дня міста, 6 травня. Основна проблема – відсутність водіїв. Треба ще 15 водії. Є автобусів – немає шоферів. Зарплата – 10 тисяч гривень, на руки», – наголосив заступник директор КП «Електроавтотранс» Андрій Тютюник. 

Нагадаємо, від 15 квітня зріс проїзд у франківських маршрутках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Покращення в схемі руху: в Івано-Франківську стартував четвертий комунальний маршрут. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X