WestNews.com.ua

Автодороги на Прикарпатті готові до осінньо-зимового періоду

22.11.2018, 17:10  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 22 листопада, в Івано-Франківській ОДА відбулося засідання штабу щодо реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду 2018-2019 років на автодорогах Івано-Франківщини.

За словами чиновників, загалом область готова до вчасного реагування на проблемні ситуації в разі їх виникнення, інформує WestNews з посиланням на ZIK.

Заступник начальника з експлуатаційного утримання доріг Михайло Новосільський зазначив, що Службою автомобільних доріг області проведено комісійний огляд доріг загального користування державного значення.

Закріплено відповідальних працівників, які триматимуть на контролі ситуацію на основних маршрутах. Для цього в наявності прикарпатських дорожників є всі матеріально-технічні ресурси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Косівщині триває ремонт дороги Криворівня – Чернівці. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X