WestNews.com.ua

Батьки учнів франківської школи №6 вимагають змінити директора закладу. ФОТО/ВІДЕО

27.11.2018, 9:20  |  Автор:   Власенко Власта

Батьки учнів Загальноосвітньої школи №6, що в приміському селі Опришівці, протестують проти нового директора закладу, депутата місцевої ради Івана Ревчука, інформує WestNews.

Відтак, у ранковий час 27 листопада, громада завітала в Івано-Франківську міську раду. Люди вимагають іншу кандидатуру директора школи Лесю Гринів.

 

У той же час, у школі оголошено страйк – дітей не пустили навчання.

“Від чотирьох голосів батьків і колективу нічого не залежало під час конкурсу. Нам казали, що ми маємо право щось вирішувати, але по суті нічого не вирішували. Ревчук (один із кандидатів на посаду директора школи – ред.) – людина, яка не має відношення до школи, давно не викладала. Самі учні не бачать довіри до цієї кандидатури. Коли громада побачила, що керівник не має якостей викладача, то вийшов такий супротив. Громада підтримує представника школи №6, Гринів Лесю Іванівну,учні її дуже поважають. Дітей не пустили до школи, це рішення батьків. З одного боку – це незаконно, але це відповідальність батьків. Ми хочемо, щоб нас почули. Наш кандидат – Гринів Леся Іванівна. Ми готуємо зараз позов до суду, щоб оскаржувати рішення комісії,” – розповідає Оксана Харун-Литвин, голова батьківського комітету.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X