WestNews.com.ua

Батьків та підлітків Івано-Франківська навчать, як безпечно поводитись в інтернеті

27.02.2020, 20:00  |  Автор:   Хромей Зоряна

Тренінг відбуватиметься за допомогою методу драми – це можливість випробувати нову поведінку в безпечному для цього середовищі та побачити ситуацію зовсім з іншого боку.

29 лютого о 13.00 ГО “Д.О.М. 48.24” запрошує підлітків та дорослих на заняття «Безпека в Інтернеті», адже зараз інтернет зайняв велику частку нашого життя і крім знань та самореалізації, на жаль, там можна зіткнутися з шахрайством, кібербулінгом та насильством, так само як і в реальному житті. Проте, мало хто приділяє достатню увагу цим речам і серйозно ставиться до безпеки в інтернеті, а порушників важче притягнути до відповідальності.

За допомогою модераторів учасники будуть моделювати ситуацію, яка стосується тематики безпеки в Інтернеті. У кожного буде своя роль та правила її виконання. Потім організатори разом з учасниками заходу обговорять отриманий досвід та власні переживання з цього приводу, поділяться своїм досвідом вирішення схожих ситуацій, а також відвідувачі отримають рекомендації спеціалістів.

Метод драми сприяє швидкому та легкому засвоєнню знань, розвитку гнучкості, креативності, суспільної активності.

Вхід на подію безкоштовний за попередньою реєстрацією:

https://forms.gle/Hd1yxkHCDVpgeydA6

Також ви можете прийти з дітьми, за попередньою домовленістю організатори забезпечують дитячу кімнату з нянею.

Захід відбувається в рамках проекту, організованого ГО “Д.О.М.48.24” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як отримати додатковий дохід: у Франківську безкоштовно навчать основ копірайтингу та як продати фото на стоках

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X