“Батько з Яремче”: активіст розповів про сім’ю новопризначеної 27-річної заступниці Насалика

У мережі дізналися, хто є батьком недавно призначеної заступника міністра енергетики Наталії Бойко.

Про батька молодий заступника Міністра Насалика написав на своїй сторінці в Facebook блогер і активіст Клим Братковський.

За його даними, заступник міністра – дочка члена Верховного ради правосуддя (Другий Дисциплінарної палати) Бойко Андрія Михайловича.

“Коли ти член Вищої ради правосуддя, член Другий Дисциплінарної палати, то у тебе дочка стає заступником міністра. Пробачте нас Небесна Сотня, ми знову революцію про ** али”, – написав Братковський.

skrin_bratkovskij

За його даними,  заступник міністра – дочка Члена верховної ради Правосуддя (Другий Дисциплінарної палати) Андрія Михайловича Бойка, який народився в Яремче Івано-Франківської області.

” Коли ти член Вищої ради правосуддя, член Другої  Дисциплінарної палати, то у тебе дочка стає заступником міністра. Пробачте нас  “Небесна Сотня, ми знову революцію про ** али”, – написав Братковський.

“Молода львів’янка є дочкою екс-декана юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Андрія Бойко, який зараз є членом Вищої ради юстиції. Про це свідчать дані, які вказав Андрій Бойко в автобіографії ..”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з декларацією дівчини, в 2016 році вона отримала близько мільйона гривень доходу від підприємницької діяльності. За даними Мін’юсту, вона займається виробництвом гофрованого паперу та картону, паперової та картонної тари – КВЕД-17.21.

Також у замміністра є “Toyota C-HR” 2016 випуску, вартістю 747 939 грн. Крім того, вона задекларувала перстень для заручин від “Tiffany & Co”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр Насалик хоче, щоб Бурштинська ТЕС постачала електроенергію в інші регіони.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.